Dobry występ zawodników UKS Piątka w zawodach dwuboju nowoczesnego „Penta Day”

Inne 28 maja 2012 Komentarzy

W minioną sobotę (26 maj) zawodnicy i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piątka” Ostrołęka w składzie: Wiktoria Tytko, Aleksandra Tytko, Konrad Kamiński, Michał Adamowski i Mateusz Adamowski wystartowali w Ogólnopolskich Zawodach w Dwuboju Nowoczesnym „PENTA DAY” w Ostrowi Mazowieckiej.

Dobry występ odnotował Mateusz Adamowski, który w swojej kategorii wiekowej (rocznik 2002) na 50 m stylem dowolnym zajął I miejsce ustanawiając swój nowy rekord życiowy, Mateusz również w biegu na 600 m okazał się bezkonkurencyjny zdobywając I miejsce.

Wyniki osiągnięte przez Mateusza uplasowały go na I miejscu w klasyfikacji generalnej swojego rocznika, a w kategorii 2001 i młodsi zajął drugie miejsce. W opinii trenerów Adama Kurpiewskiego i Macieja Lewandowskiego również start pozostałych zawodników UKS „Piątka” Ostrołęka należy uznać za bardzo udany, ponieważ ich starty zaowocowały nowymi rekordami życiowymi.

Trenerzy UKS „Piątka” składają serdeczne gratulacje wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za ich sportową postawę.