Dobrze było tylko do przerwy. Bolesna porażka Kurpika Kadzidło

Piłka nożna 04 listopada 2023 1 Komentarz

Bolesną porażkę w meczu ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej zanotował Kurpik Kadzidło. Choć kurpiowscy zawodnicy prowadzili do przerwy z Koroną Szydłowo, to jednak w drugiej połowie wydarzyło się coś, co ciężko wytłumaczyć.

Kurpik Kadzidło do przerwy prowadził 2:1 z Koroną Szydłowo po golach Piotra Magdaleńskiego i Konrada Mamińskiego. W drugiej części spotkania aż cztery gole strzelili jednak przyjezdni i to oni finalnie cieszyli się z trzech punktów.

Bramki dla drużyny gości strzelili Głowacki, Karpiński, Bartkowski (dwukrotnie), a jedna z bramek była samobójcza.

Dla Kurpika runda jesienna w okręgówce jest nieudana. Obok trzech zwycięstw i jednego remisu, drużyna z Kadzidła ma dziewięć porażek.

Kurpik Kadzidło - Korona Szydłowo 2:5 (2:1)

• bramki dla Kurpika: Piotr Magdaleński, Mamiński
  • bramki dla Korony: Bartkowski 2, Głowacki, Karpiński, samobójcza