Drużyny z powiatu walczyły w sparingach

Piłka nożna 24 lutego 2015 Komentarzy

W ubiegły weekend na boiskach powiatu ostrołęckiego doszło do kolejnych meczów sparingowych lokalnych drużyn piłkarskich z niższych klas rozgrywkowych. KS CK Troszyn sparował ze Świtem Baranowo, natomiast Rzekunianka Rzekuń zmierzyła się z Aldo Bartnikiem Myszyniec.

Zdecydowanie trudniejsze zadanie miał Świt, który w tegorocznym okresie przygotowawczym spisywał się poniżej oczekiwań. Wszystko wskazuje jednak na to, że zawodnicy z Baranowa łapią właściwy rytm z każdym test-meczem, co pokazali w pierwszej połowie meczu z KS CK Troszyn. Gospodarze byli równorzędnym rywalem dla wyżej notowanego zespołu z Troszyna i choć to KS CK prowadził 2:1, to można odnieść wrażenie, że Świt mógł pokusić się o lepszy rezultat. W drugiej odsłonie to już jednak wicelider "okregówki" panował nad wydarzeniami boiskowymi i spotkanie zakończyło się wygraną KS CK 5:1.

Pierwsze sparingowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Rzekunianki Rzekuń, którzy zmierzyli się z Aldo Bartnikiem Myszyniec. Gracze z Rzekunia rozpoczęli mecz od straty bramki, lecz jeszcze przed przerwą zdołali wyjść na jednobramkowe prowadzenie. W drugiej połowie mecz układał się zdecydowanie lepiej dla Rzekunianki, która zaprezentowała dużą skuteczność w akcjach ofensywnych i dobrą organizację gry. Mecz zakończył się wygraną podopiecznych Pawła Sendrowskiego wynikiem 6:1.