Grand Prix Mińska Mazowieckiego: Czternaście medali pływaków UŚKS

Pływanie 14 kwietnia 2013 Komentarzy

Aż 9 złotych medali, 2 srebrne i 3 brązowe, oraz puchar dla najlepszego zawodnika w IV Edycji Grand Prix Mińska Mazowieckiego, to kolejny dorobek  pływaków UŚKS OSTROŁĘKA.

Bezkonkurencyjna wśród dziewcząt była Marysia Murawska zdobywając 4 złote medale. Dobre starty zanotowały również: Martyna Choromańska oraz Martynka Kukuć i Julka Bożomańska, które dzień wcześniej startowały  w zawodach w Pułtusku, tym razem poprawiły swoje rekordy życiowe.

Chłopcy spisali się również świetnie ustanawiając nowe rekordy życiowe. Janek Karpiński zdobył 3 złote medale, Rafał Gumowski 2 srebrne i brązowy medal, także brązowe krążki wywalczyli Rafał Majkowski i Karol Bojarski. Ze swoich osiągnięć mogą być także zadowoleni: Olek Ciepierski, Kamil Bojarski, Bartek Piasta i Szymek Sienkiewicz.

- Najbardziej wartościowy rezultat osiągnął Paweł Szulerecki, który zdobył 2 złote medale i puchar dla najlepszego zawodnika za wyścig 50m stylem dowolnym uzyskując znakomity czas 0:24’80, co dobrze rokuje przed startami Pawła w Mistrzostwach Polski i Europy - podkreśla trener Włodzimierz Janczewski.