I liga mazowiecka: Kadeci UKS Olimp wygrali po świetnym meczu [ZDJĘCIA]

Siatkówka 14 listopada 2014 Komentarzy

Świetne spotkanie w I lidze mazowieckiej kadetów rozegrali zawodnicy UKS Olimp Ostrołęka. Podopieczni trenera Norberta Majkowskiego przegrywali z Czarnymi Radom 1:2, lecz potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Paweł Zdrojewski (nr 10) - wychowanek UKS Olimp w barwach Czarnych Radom (fot. eOstroleka.pl)

Mecz miał dodatkowy smaczek, gdyż podstawowym rozgrywającym Czarnych jest Paweł Zdrojewski - zawodnik, który jeszcze w zeszłym sezonie reprezentował barwy Olimpu. Młody siatkarz rozegrał dobry mecz, pokazując, że pod okiem trenera Arkadiusza Sawiczyńskiego robi systematyczne postępy.

Drużyna Czarnych nie zeszła jednak z boiska w glorii zwycięstwa. Goście wygrali pierwszego seta 25:19, lecz w drugiej partii wyraźnie lepsi byli zawodnicy UKS Olimp. W kolejnej odsłonie ponownie do gry wrócili przyjezdni, dominując praktycznie przez całego seta. Przy stanie 2:1 Czarni byli o krok od zakończenia meczu zwycięstwem, lecz siatkarze UKS Olimp zaprezentowali się znakomicie. Wygrane w czwartym i piątym secie pozwoliły wygrać 3:2 i sprawić, że hala Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce nadal pozostaje twierdzą nie do zdobycia dla wielu przeciwników.