I liga. Trójka Ostrołęka nie dała szans rywalom! [WIDEO]

Piłka ręczna 29 stycznia 2024 5 Komentarzy

Trójka Ostrołęka dobrze zainaugurowała 2024 rok w lidze. Szczypiorniści Trójki pokonali SPR Nowe Piekuty 37:27.

Choć pierwszą bramkę w meczu zdobyli przyjezdni, to jednak kolejne minuty przyniosły przewagę gospodarzy. W 10. minucie po bramce Marszałka Trójka prowadziła już 7:4, a gdy do siatki w 22. minucie trafił Jędrzejewski było już 15:10 dla gospodarzy. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 18:14, a w drugiej było jeszcze lepiej.

Trójka powiększała przewagę i ostatecznie skończyła mecz wynikiem 37:27. Znakomity mecz rozegrał Patryk Obidziński, rzucając aż 13 bramek.

W tabeli Trójka jest siódma z dorobkiem 15 punktów. KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ TABELĘ I LIGI.

Trójka Ostrołęka - SPR Nowe Piekuty 37:27 (18:14)

Trójka: Kośnik, Obidziński 13, Jędrzejewski 4, Świerżewski, Żebrowski 2, Marszałek 6, Kaczyński 1, Sypiański 3, Rybicki, Deptuła 3, Szurnicki, Minota, Brzozowski 2, Wysocki, Celiński 3.