I liga wróciła do gry. Mazur lepszy od Trójki Ostrołęka

Piłka ręczna 12 listopada 2023 0 Komentarzy

Mecz siódmej kolejki I ligi piłkarzy ręcznych nie był udany dla zawodników Trójki Ostrołęka. Zawodnicy z Ostrołęki dobrze zaczęli wyjazdowe starcie, ale ostatecznie wyraźnie lepszy był Mazur Sierpc.

Trójka rozpoczęła to starcie od prowadzenia 5:2 w ósmej minucie spotkania po bramce Brzozowskiego. Na tym jednak skończyły się dobre informacje dla podopiecznych trenera Tomasza Rybickiego. Mazur błyskawicznie doprowadził do wyrównania 5:5, a już kilkanaście minut później prowadził różnicą czterech bramek (14:10). Do przerwy gospodarze prowadzili 17:13.

W drugiej połowie miejscowi tylko powiększyli swoją przewagę. Od stanu 22:20 rzucili pięciobramkową serię i do końca meczu mogli być spokojni o wynik. Skończyło się wygraną Mazura 34:26.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki w tym meczu był Szymon Celiński - autor 8 bramek.

Mazur Sierpc - Trójka Ostrołęka 34:26 (17:13)

Trójka: Obidziński 2, Jędrzejewski 3, Świerżewski, Turski, Głażewski, Marszałek 2, Sypiański 5, Rybicki, Szurnicki, Minota, Brzozowski 1, Strzemieczny 4, Wysocki, Celiński 8, Tobolski 1.