II liga. Bestios wziął rewanż na Trójce (zdjęcia)

Piłka ręczna 09 grudnia 2018 1 Komentarz

Trójka Ostrołęka przegrała z Bestiosem Białystok 28:33 w meczu 13.kolejki II ligi gr. 3B piłkarzy ręcznych. Mecz miał duży ładunek emocjonalny, a na boisku mocno "iskrzyło". Ostatecznie lepsi okazali się goście, odnosząc piątą wygraną w sezonie. Trójka przegrała po raz szósty.

Emocji nie brakowało już przed pierwszym gwizdkiem sędziego, a to za sprawą tego, jak zakończyło się poprzednie starcie obu drużyn. W Białymstoku Trójka wygrała walkowerem, gdyż na mecz spóźnił się przedstawiciel obsługi medycznej. Zawodnicy i kibice Bestiosu oskarżali ostrołęczan, że było to postępowanie nie fair, gdyż na ratownika można było poczekać. Nawet w przedmeczowych zapowiedziach białostocczanie zapowiadali rewanż i spełnili swoje zapowiedzi w stu procentach.

W pierwszej połowie spotkanie było niezwykle wyrównane, oba zespoły grały twardo i nieustępliwie, pilnując wyniku. Skończyło się 14:13 dla gości, co zapowiadało duże emocje w drugiej połowie. Dużo lepiej zaczęli ją gracze Bestiosu, wypracowali sobie przewagę i utrzymali ją do końca. Kibice mieli co oglądać, bowiem na boisku dochodziło do ostrych zwarć, widać było, że obie drużyny przystąpiły do tego meczu mocno zmobilizowane. Punkty pojechały jednak do Białegostoku.

Trójka Ostrołęka - Bestios Białystok 28:33 (13:14)

Trójka: Dworak, Obidziński, Kuliś 1, Kosiński 8, Kraszewski 6, Żebrowski, Zieliński 1, Minasiewicz, Dmowski 6, Kowalczyk 5, Kolanowski, Prekiel, Wojdyna 1.

Bestios: Karwowski, Jabłoński, Konopko 2, Płoński 10, Szczepański 1, Beczko, Stec, Dyśko, Jaskurzyński 4, Gawza 1, Puchalski 11, Kowalczuk 4.