II liga: Jantarki przegrały z Wilgą Garwolin

Piłka nożna 23 października 2017 2 Komentarze

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z Wilgą Garwolin 1:2 w spotkaniu 7. kolejki II ligi kobiet. Dla ostrołęczanek była to trzecia porażka w tym sezonie, dla Wilgi - drugie zwycięstwo.

Murawa stadionu przy ul. Partyzantów w Ostrołęce raczej nie zachęcała do gry w piłkę, ale obie drużyny odważnie stanęły do walki...

W 23. minucie Kamila Dróżdż wyprowadziła zespół gości na prowadzenie, a cztery minuty przed przerwą drugiego gola dla Wilgi strzeliła Emilia Jarzyna. Jantarki szybko odpowiedziały trafieniem Oliwii Piersy, lecz w drugiej połowie gole już nie padły i nie udało się odwrócić losów tego spotkania. Oznaczało to pierwszą domową porażkę zespołu pomarańczowych. W tabeli nasze piłkarki zajmują siódme miejsce, a za tydzień zagrają na wyjeździe z AZS UW Warszawa.