II liga: Marcin Truszkowski wciąż skuteczny

Piłka nożna 29 marca 2015 Komentarzy

Marcin Truszkowski strzelił bramkę dla Siarki Tarnobrzeg w przegranym 2:3 meczu z Górnikiem Wałbrzych w ramach 23. kolejki II ligi piłkarskiej. Wychowanek Narwi znajduje się w bardzo dobrej formie, co potwierdził również w tym spotkaniu.

Do przerwy zespół Siarki nie miał jednak zbyt wiele do powiedzenia i przegrywał 0:2 po golach Rafała Figla i Dominika Radziemskiego. Na drugą połowę piłkarze z Tarnobrzega wyszli jednak odmienieni, co widać było również po postawie ostrołęczanina Marcina Truszkowskiego. Były napastnik Narwi strzelił bramkę kontaktową już w 57. minucie. Był to dla niego szósty gol w piętnastym meczu, rozgrywanym w obecnym sezonie. Przypomnijmy, że przed tygodniem "Marianek" dwukrotnie pokonał bramkarza Stali Stalowa Wola.

Na 2:2 w 70. minucie wyrównał Mouhamadou Traoré. Jednak już dwie minuty później gospodarze zadali decydujący cios, zwycięstwo Górnikowi zapewnił Rafał Figiel. Po 23 kolejkach Siarka Tarnobrzeg zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 36 punktów.