II liga. SPS Volley ograł spalską młodzież! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Siatkówka 17 stycznia 2024 3 Komentarze

To była udana środa dla siatkarzy SPS Volley Ostrołęka. Gospodarze w trzech setach rozprawili się w z SMS II Spała w hali im. A. Gołasia i nie tylko umocnili się na 10. miejscu w tabeli, ale i zmniejszyli stratę do poprzedzających ich rywali, co dobrze wróży na przyszłość.

Siatkarze SPS-u bardzo dobrze zaczęli spotkanie ze Spałą, pewnie wygrywając pierwszego seta do 18. Dwie kolejne partie były już dużo bardziej wyrównane, ale niesieni dopingiem kibiców podopieczni Arkadiusza Piasty pokazali po raz kolejny, że na własnym parkiecie są niezwykle groźni. Przekonała się o tym Trójka Międzyrzec Podlaski, teraz wie też o tym SMS II Spała.

Drugi set do 22, trzeci - do 23 i w całym meczu 3:0. Dobra postawa ostrołęczan sprawiła, że choć nadal zajmują 10. miejsce w tabeli to nad jedenastym KS Błonie mają już 4 punkty przewagi, a do poprzedzającego SMS-u tracą tylko punkt.

SPS Volley Ostrołęka - SMS II Spała 3:0 (25:18, 25:22, 25:23)