II liga: Trójka pewnie wygrywa na finiszu ligi [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 19 kwietnia 2015 1 Komentarz

Trójka Ostrołęka pokonała Pabiks Pabianice 31:25 w meczu 24. kolejki II ligi gr. 3. Szczypiorniści z Ostrołęki odnieśli dziesiąte zwycięstwo w tym sezonie, udanie żegnając się z ostrołęcką publicznością. Mecze piłki ręcznej powrócą do naszego miasta dopiero jesienią.

Piłkarze ręczni Trójki w pierwszej połowie toczyli wyrównany bój z zawodnikami z Pabianic. Podopieczni Radosława Żebrowskiego okazali się jednak minimalnie lepsi i na przerwę schodzili z prowadzeniem 15:14. W drugiej połowie ostrołęczanom udało się powiększyć przewagę, dzięki czemu wygrali oni 31:25. Najskuteczniejszym zawodnikiem meczu został zawodnik Pabiksu Bartłomiej Kiełbasiński, którzy rzucił aż osiem bramek. W drużynie Trójki najskuteczniejsi byli Rafał Niećko i Artur Choroszewski - 6 goli.

Zwycięstwo nad Pabiksem pozwoliło przesunąć się Trójce na siódme miejsce w tabeli II ligi. Ostrołęczanie mają na swoim koncie 21 punktów. W następny weekend Trójka zakończy obecny sezon wyjazdowym starciem z liderem Orlen Wisłą II Płock. Na kolejny mecz w Ostrołęce będziemy musieli poczekać aż do września.

Trójka Ostrołęka - Pabiks Pabianice 31:25 (15:14)

Zapraszamy do galerii, gdzie zamieściliśmy już zdjęcia z niedzielnego spotkania!