II liga: Trójka w czołówce mimo porażki

Piłka ręczna 11 listopada 2014 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z AZS UW Warszawa 26:34 w sobotnim meczu 8. kolejki II ligi piłki ręcznej. Podopieczni Radosława Żebrowskiego zajmują piąte miejsce w tabeli.

Sobotnie spotkanie nie ułożyło się po myśli ostrołęczan. Gospodarze tracili zbyt dużo bramek i już do przerwy przegrywali 11:18. W kolejnej odsłonie nie udało się odrobić strat, choć po przerwie mecz stał się bardziej wyrównany. AZS UW wygrał różnicą ośmiu goli i awansował na czwarte miejsce w tabeli.

Liderem II ligi jest Mazur Sierpc - 16 pkt. Trójka z dorobkiem jedenastu "oczek" zajmuje piąte miejsce. Tabelę zamyka czternasty Słoneczny Stok Białystok, który nie zdobył jeszcze żadnego punktu.

Trójka Ostrołęka - AZS UW Warszawa 26:34 [11:18]