III Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo

Inne 09 lipca 2014 0 Komentarzy

W Goworowie odbyła się trzecia już edycja Biegu Ulicznego o Puchar Wójta Gminy. Z roku na rok sportowa impreza ma coraz większe grono zwolenników, a miłośnicy biegania licznie pojawiają się na starcie.

W Goworowie odbyła się trzecia już edycja Biegu Ulicznego o Puchar Wójta Gminy. Z roku na rok sportowa impreza ma coraz większe grono zwolenników, a miłośnicy biegania licznie pojawiają się na starcie.

Tegoroczna forma biegu miała profesjonalny charakter. Nad właściwym przebiegiem biegu czuwały elektroniczne czujki. Zawody odbywały się w kilku kategoriach wiekowych. W biegu wzięli udział biegacze z całej Polski. Po biegu na sportowców czekało domowe ciasto oraz bigos. Każdy z zawodników po przekroczeniu linii mety otrzymywał pamiątkowy medal, natomiast trzy najszybsze osoby z danej kategorii wiekowej wracały do domu z dyplomami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce.

Spośród uczestników biegu na 10 km została wylosowana nagroda główna w postaci profesjonalnego zegarka elektronicznego dla biegaczy. Również najstarszy zawodnik biorący udział w biegu otrzymał pamiątkowy puchar.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania uczestnikom biegu za udział i wspaniałą atmosferę, firmie MEDITRANS za obsługę medyczną, młodzieży z Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Orlika” w Goworowie, Starostwu Powiatowemu w Ostrołęce za ufundowanie nagród rzeczowych, Firmie Protimer, Panu Markowi Karczewskiemu, Panu Bartoszowi Witkowskiemu oraz Klubowi Seniora w Goworowie.
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

TECZA ŁYSE
26 lipca 2017 jasiumrowka
Siłownie
20 stycznia 2017 Gość
Treningi koszykówki.
07 grudnia 2016 babette89
Piłka Nożna
14 października 2016 kluczowski8
FaceBook