III liga kobiet. Sensacyjne zwycięstwo Stomilanek w Ostrołęce [ZDJĘCIA, WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 27 marca 2022 1 Komentarz

Na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce padł wynik, który można uznać za sporą sensację. Jantar Ostrołęka, będący w czołówce III ligi pań, przegrał z przedostatnią ekipą Stomilanek II Olsztyn 0:2.

Choć drużyna Jantaru Ostrołęka w tabeli jest zdecydowanie wyżej od Stomilanek II Olsztyn, to jednak rywalki ze stolicy Warmii i Mazur sprawiły w Ostrołęce niemałą sensację. W 17. minucie wyszły na prowadzenie po trafieniu Sandry Gieroś. Choć w drugiej połowie przewagę miały gospodynie z Ostrołęki, to jednak na dwie minuty przed końcem meczu Daria Waszczuk podwyższyła na 2:0 i tym samym stało się jasne, że komplet punktów pojedzie do Olsztyna.

Trzeba przyznać, że takiego wyniku nikt się nie spodziewał. KS Jantar w mediach społecznościowych podsumował mecz słowami:

Kubeł zimnej wody spadł na nasze głowy - bierzemy przegraną na "klatę", zakasamy rękawy i ciężko pracujemy, żeby takie mecze, a raczej połowy już nam się nie przytrafiały.