III liga: Pokaz siły i możliwości Nike Ostrołęka [ZDJĘCIA, VIDEO]

Siatkówka 26 października 2013 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka pokonały SPS Konstancin-Jeziorna 3:0 w meczu 2. kolejki III ligi. Podopieczne Tomasza Pakieły były zdecydowanie lepsze, choć tak naprawdę rywalki nie stawiały oporu dobrze grającym gospodyniom.

Przewaga siatkarek Nike Ostrołęka nie podlegała dyskusji. Gospodynie były lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła, co pokazał szczególnie pierwszy set, wygrany przez ostrołęczanki do 11. Zespół gości miał duże problemy z przyjęciem zagrywki i nie zmieniło się to w kolejnych setach. Serie punktów przy własnym serwisie sprawiały, że ostrołęczanki "odskakiwały" rywalkom i pewnie utrzymywały przewagę do samego końca.

Kolejne sety zakończyły się zwycięstwami Nike do 18 i 14. Pierwszy raz przed własną publicznością zaprezentowały się w tym sezonie nowe zawodniczki Nike - Klaudia Stepnowska i Sylwia Pilarek. Szczególnie druga z nich spisała się bardzo dobrze, udanie rozgrywając i udowadniając swoją przydatność w zespole.

Nike Ostrołęka - SPS Konstancin-Jeziorna 3:0 (25:11, 25:18, 25:14)

NIKE: Iwaniuk, Pilarek, Kowalczyk, Stepnowska, Niedźwiecka, Mierzejewska-Gębska, Sobotka (libero) oraz Mierzejewska, Grabowska, Jadczak.