III liga: Seniorki Nike lepsze od rezerw Sparty

Siatkówka 12 stycznia 2014 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka pokonały Spartę II Warszawa 3:1 w kolejnym meczu trzeciej ligi. Podopieczne Tomasza Pakieły zagrały dobre zawody i zasłużenie zwyciężyły w starciu z groźnym rywalem.

Ostrołęczanki zagrały w Warszawie z nadzieją na rehabilitację po wczorajszej porażce z GLKS Nadarzyn. Pierwszy set był bardzo wyrównany, lecz ostrołęczanki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść po wyrównanej końcówce. Kolejna partia była popisem gry Nike, zwycięstwo różnicą trzynastu "oczek" pokazuje różnicę, jaka dzieliła obie ekipy w tym secie.

Zawodniczki z Ostrołęki były o krok od zwycięstwa, lecz te oddaliło się po secie trzecim. Kolejny raz obie drużyny zafundowały kibicom emocje w końcówce, tym razem jednak gospodynie wygrały 28:26, doprowadzając do czwartej partii. W niej ponownie nie zabrakło emocji, lecz 23:25 dla Nike oznaczało koniec meczu przy wyniku 1:3. Trzy punkty wróciły do Ostrołęki.

Sparta II Warszawa - Nike Ostrołęka 1:3 (23:25, 12:25, 28:26, 23:25)