IV liga: Ależ pech Korony Ostrołęka! Do wygranej zabrakło niewiele (zdjęcia)

Piłka nożna 06 października 2018 6 Komentarzy

Niewyobrażalnego pecha mieli dziś piłkarze ostrołęckiej Korony. W meczu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej zremisowali z Kasztelanem Sierpc 1:1. Trzy punkty były na wyciągnięcie ręki, ale zadecydował rzut karny... w 4. minucie doliczonego czasu gry.

Korona już w 12. minucie wyszła na prowadzenie za sprawą Pawła Dzbeńskiego. Do przerwy udało się utrzymać wynik 1:0, a w drugiej połowie obie drużyny stwarzały sobie groźne sytuacje, więc zmiana rezultatu wisiała w powietrzu. Po jednej z akcji gości Andrzej Łyziński tylko w sobie znanym stylu obronił strzał z bliskiej odległości. W odpowiedzi Korona zaatakowała i przed szansą stanął Maciej Staszczuk, lecz przestrzelił.

Niestety, jednej z ostatnich akcji meczu gościom udało się doprowadzić do wyrównania. Rzut karny za zagranie ręką w polu karnym na bramkę zamienił Daniel Mitura. Skończyło się podziałem punktów, choć gospodarze mogli ten mecz wygrać.

Korona Ostrołęka - Kasztelan Sierpc 1:1 (1:0)
Bramki: 12. Dzbeński - 90+4. Mitura

Korona: Łyziński - Kowalczyk, D. Jastrzębski, Górski, Borkowski, Strzeżysz, Kraska (47. Gąska), Dzbeński (84. Skorupka), Macioch (53. Słowik), Dzwonkowski (87. Laska), Staszczuk (87. Muchin).