IV liga: Ciach zaskoczył ostrołęcką Narew

Piłka nożna 04 kwietnia 2015 Komentarzy

Nie tak miał wyglądać przedświąteczny mecz piłkarzy Narwi Ostrołęka w Ostrowi Mazowieckiej. Niebiesko-czerwoni przegrali 1:4 w spotkaniu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej i nie poprawiła jedenastej pozycji w tabeli.

Bohaterem spotkania został niezawodny napastnik gospodarzy Arkadiusz Ciach. Trafiał on do siatki w 6., 22. oraz 67. minucie, praktycznie zapewniając gospodarzom trzy punkty. Czwartego gola dla Ostrovii strzelił Rafał Komosa w 55. minucie. Jedyną bramkę dla Narwi zdobył obrońca Mateusz Pełtak w 24. minucie spotkania. Mecz zakończył się niekorzystnym dla ostrołęckiego zespołu wynikiem, lecz Narwianie nie stracą jedenastego miejsca w tabeli, które piastują z dorobkiem trzydziestu punktów.

Kolejne spotkanie ostrołęcka Narew rozegra przed własną publicznością. W sobotę 11 kwietnia w meczu 23. kolejki IV ligi mazowieckiej zawodnicy trenera Tomasza Słowika zmierzą się z Huraganem Wołomin, zajmującym szóste miejsce w tabeli.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Narew Ostrołęka 4:1 (2:1)

NAREW: Myśliski – Stachowicz (75. Gawrych), Pełtak, Cychol, Skorupka – Wargulewski, Gałązka, Strzeżysz, Podgajny, Chromik (56. Pędzich) – Kubat.