IV liga: Korona HiD wiceliderem. Skandal na meczu w Łomiankach

Piłka nożna 19 sierpnia 2013 Komentarzy

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka zanotowali świetny start w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Tomasza Słowika mają na swoim koncie siedem punktów po trzech meczach i są wiceliderem tabeli. Na dziewiątym miejscu znajduje się ostrołęcka Narew. Sprawdź wyniki trzeciej serii gier i zobacz plan następnej kolejki.

Tomasz Słowik jest zadowolony z postawy swoich graczy (fot. eOstroleka.pl)

W trzeciej kolejce najbardziej gorąco było w Łomiankach. Mecz KS Łomianki - Polonia Warszawa został przerwany w 36. minucie z powodu awantur na trybunach. Kibice gospodarzy, którzy sympatyzują z lokalnym rywalem "Czarnych Koszul", wywiesili obraźliwy transparent skierowany ku gościom. Mimo próśb, nie zdjęli płótna dlatego sędzia zdecydował o przerwaniu meczu. Wtedy chuligani wbiegli na boisko i pobili się z policją. Wynik meczu zostanie zweryfikowany jako walkower 3:0 dla Polonii - w momencie przerwania spotkania goście prowadzili już 2:0.

Ze zmiennym szczęściem zagrały drużyny z Ostrołęki. Narew niespodziewanie przegrała z Naprzodem Skórzec 2:3 w meczu wyjazdowym, nastomiast Korona HiD po ciekawym spotkaniu pokonała 2:1 Mazura Gostynin. Postawa beniaminka IV ligi jest jak na razie sporym zaskoczeniem, gracze Tomasza Słowika prezentują się z bardzo dobrej strony a Michał Nosek zdołał strzelić już cztery gole w trzech meczach!

Już 24 i 25 sierpnia kolejne mecze czwartoligowe. W czwartej kolejce Korona HiD pojedzie na mecz wyjazdowy do Gąbina i zagra z tamtejszą drużyną o nazwie Błękitni. Gospodarze starcia, które odbędzie się w sobotę o godzinie 17.00, nie wygrali do tej pory żadnego meczu w tym sezonie odnosząć dwa remisy i ponosząc porażkę. Dzień później zagra ostrołęcka Narew, która na stadionie przy ul. Witosa zagra z niepokonanym dotychczas liderem tabeli - MKS Ciechanów. To spotkanie jest jednym z najlepiej zapowiadających się starć czwartej serii gier. Początek meczu w niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 16.00.

Wyniki 3. kolejki:

Bug Wyszków 3-2 Wisła II Płock
KS Łomianki - MKS Polonia Warszawa (przerwany w 36. minucie przy stanie 0-2 z powodu awantur na trybunach)
Wkra Żuromin 1-0 Bzura Chodaków (Sochaczew)
Błękitni Raciąż 2-0 MKS Przasnysz
Naprzód Skórzec 3-2 Narew Ostrołęka
MKS Ciechanów 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Amator Maszewo 1-1 Błękitni Gąbin
Korona Ostrołęka 2-1 Mazur Gostynin
Czarni Węgrów 0-2 Mławianka Mława