IV liga: Korona znów zremisowała. Zwycięstwo było o krok!

Piłka nożna 31 sierpnia 2019 14 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Podlasiem Sokołów Podlaski 2:2 w wyjazdowym meczu IV ligi mazowieckiej. To już drugi punkt żółto-niebieskich w tym sezonie. Na pierwszą wygraną wciąż przyjdzie jeszcze poczekać.

Korona ma w tym sezonie sporego pecha. W każdym z czterech meczów ostrołęccy piłkarze wychodzili na prowadzenie, lecz nie udawało się go utrzymać do końca meczu. Tak samo było dziś w Sokołowie Podlaskim.

Wynik meczu w 23. minucie otworzył Dariusz Jastrzębski, wykorzystując rzut karny. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy, ale drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, wyrównując już w 51. minucie - bramkę zdobył Kacper Komycz. W 73. minucie Korona strzeliła drugiego gola - jego autorem był Mateusz Turek, wykorzystał on podanie Rafała Grabowskiego. Niestety, kiedy wydawało się, że Korona w końcu zdobędzie trzy punkty, w doliczonym czasie gry piłkarze Podlasia wyrównali (gola strzelił Przemysław Głowacz) i skończyło się remisem 2:2.

Kolejna okazja na wygraną - 7 września o 17.00 na stadionie przy ul. Witosa. Rywalem będzie Hutnik Warszawa.

Podlasie Sokołów Podlaski - Korona Ostrołęka 2:2 (0:1)
Bramki dla Korony: Jastrzębski 23, Turek 73

Korona (skł. wyjściowy):  Kowalski - Karczewski, Jastrzębski, Trzaska, Borkowski, Płomiński, Zalewski, Ludwiczak, Grabowski, Tarnowski, Kwaczreliszwili.