IV liga: Narew przegrała z beniaminkiem

Piłka nożna 17 sierpnia 2013 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka ponieśli pierwszą porażkę w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. Pogromcami niebiesko-czerwonych w meczu wyjazdowym okazała się ekipa beniaminka, Naprzód Skórzec. Obie bramki dla Narwi strzelił Jakub Zalewski.

Mecz trzeciej kolejki od początku nie układał się po myśli Narwi. Po siedmiu minutach gry gospodarze prowadzili już 2:0, wykorzystując błędy ostrołęckiej defensywy. Piłkarze Narwi otrząsnęli się po dwóch ciosach od gospodarzy dopiero po pół godzinie gry, gdy do siatki Naprzodu trafił Jakub Zalewski. Do przerwy Naprzód prowadził 2:1, lecz gra Narwi była coraz lepsza i na drugą połowę niebiesko-czerwoni wychodzili z nadziejami na odrobienie strat.

Niestety, wtedy padła trzecia bramka dla gospodarzy - stało się to w 51. minucie. Narew atakowała, lecz nic nie wynikało z ofensywy ostrołęczan. Goście zdołali jeszcze strzelić bramkę kontaktową, jej autorem został Jakub Zalewski, dla którego było to drugie trafienie w tym meczu. Przez dziewięć następnych minut podopieczni Marcina Romana próbowali wyrównać - niestety bezskutecznie i sędzia zakończył spotkanie przy wyniku 3:2 dla gospodarzy.

Narew po trzech kolejkach ma na swoim koncie cztery punkty.

Naprzód Skórzec - Narew Ostrołęka 3:2 (2:1)