IV liga: Narew przywiozła trzy punkty z Gąbina

Piłka nożna 11 maja 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Błękitnych Gąbin 2:0 w meczu 27. kolejki IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Dariusza Narolewskiego w rundzie wiosennej znajdują się w świetnej formie, co udowodnili po raz kolejny.

Piotr Strzeżysz

Obie bramki dla niebiesko-czerwonych strzelił Piotr Strzeżysz. Kapitan Narwi świetnie wykonał rzuty karne, pierwszy w 37. minucie, drugi niespełna 30 minut później. Ostrołęczanie kończyli mecz w dziesiątkę, gdyż na kwadrans przed końcem drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Niedźwiecki.

Narew znajduje się na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 43 punktów. Do czwartej Mławianki Mława podopieczni Dariusza Narolewskiego tracą już tylko pięć "oczek". Liderem jest Polonia Warszawa - 60 punktów. Kolejny mecz Narew zagra za tydzień na własnym stadionie - rywalem będzie Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

Błękitni Gąbin - Narew Ostrołęka 0:2 (0:1)
bramki dla Narwi: P. Strzeżysz 2