IV liga. Podział punktów w Troszynie. Najpierw Moskwa, później Ruiz

Piłka nożna 13 kwietnia 2024 0 Komentarzy

KS CK Troszyn podzielił się punktami na własnym stadionie z Oskarem Przysucha. Remis na pewno bardziej zadowoli gości.

Rywalem KS CK Troszyn w meczu 23. kolejki IV ligi był Oskar Przysucha. W rundzie jesiennej Troszyn wygrał 2:0, ale w wiosennym starciu nie było już tak łatwo. Powracający na własny stadion klub KS CK podzielił się punktami z czternastą drużyną ligi.

Do przerwy prowadzili goście po tym, jak do siatki trafił Mariusz Moskwa. W drugiej połowie Troszyn odrobił straty po golu niezawodnego kapitana Edgardo Ruiza. Wynik 1:1 utrzymał się do końca, ale z punktu na pewno bardziej zadowoleni są walczący o pozostanie w IV lidze goście.

KS CK Troszyn - Oskar Przysucha 1:1 (0:1)

• Troszyn (skład wyjściowy): Rosiak - Dmitruk, Szyszkowski, Gąska, M. Tyska, Wasilewski, Drężek, Wierzbowski, Ruiz, De Sousa Costa, J. Tyska.