IV liga: SPS Volley stracił szanse na awans

Siatkówka 15 kwietnia 2013 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przegrali z Virtusem Wiskitki 1:3 w kolejnym meczu w walce o awans do III ligi. Podopieczni Edwarda Góreckiego walczyli ambitnie, lecz rywal okazał się w tym dniu lepszy. Porażka oznacza, że ostrołęczanie nie awansują w tym sezonie do III ligi.

Niebiesko-żółci w pierwszym secie ambitnie walczyli o każdą piłkę. Skuteczność w końcówce seta zadecydowała o tym, że podopieczni Edwarda Góreckiego wygrali 26:24. W trzech następnych partiach górą byli jednak goście - zwyciężyli do 22, 21 i 26 oraz w całym meczu 1:3.

Porażka w tym spotkaniu oznacza, że SPS Volley praktycznie nie ma już szans na awans do III ligi w obecnym sezonie.

SPS Volley Ostrołęka - Virtus Wiskitki 1:3 (26:24, 22:25, 21:25, 26:28)