IV liga: Sromotna porażka Korony HiD. Jedenaście bramek w meczu z Błękitnymi [ZDJĘCIA, VIDEO]

Piłka nożna 13 października 2013 Komentarzy

Takiego strzelania w meczu ostrołęckiej Korony HiD nie spodziewał się chyba żaden z kibiców, którzy przybyli na stadion przy ul. Witosa. Gospodarze przegrali z Błękitnymi Raciąż aż 2:9. Obie bramki dla niebiesko-żółtych strzelił Paweł Dzbeński.

Prowadzenie w tym spotkaniu objęli piłkarze Korony, lecz z upływem czasu gospodarze popełniali coraz więcej błędów. Niebiesko-żółci wystąpili w mocno osłabionym składzie, zabrakło m.in. Michała Noska czy Roberta Sokoła. Ten drugi w ostatnim czasie pożegnał się z drużyną i nie reprezentuje już jej barw.

Do przerwy goście prowadzili 1:4. Drugą połowę lepiej rozpoczęli piłkarze Korony, którzy za sprawą Pawła Dzbeńskiego strzelili drugiego gola. Niestety, to było wszystko na co stać było gospodarzy a goście byli kapitalnie dysponowani i strzelali bramkę za bramką. Ostatecznie mecz zakończył się pogromem 2:9 a najskuteczniejszym strzelcem tego meczu był zawodnik gości - Mariusz Kopecki, strzelec pięciu goli.

Korona HiD Ostrołęka - Błękitni Raciąż 2:9 (1:4)
bramki: Paweł Dzbeński 2 - Mariusz Kopecki 5, Jarosław Żebrowski 2, Daniel Banaszewski, Damian Staniszewski.

Składy wyjściowe:

KORONA HID: Szczechowiak - K.Kamionowski, Grochocki, Kuczewski, Borkowski, Majewski, P.Kamionowski, Dzbeński, Kaczyński, Szkopek, Ogonowski.

BŁĘKITNI: Kalinowski - Wróblewski, Ambroziak, Żebrowski, Szelągiewicz, Derwin, Mikłowski, Boniewski, Kopecki, Banaszewski, Dębkowski.