IV liga. Troszyn zagrał do końca i wyszarpał punkt Mazurowi [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 05 listopada 2022 0 Komentarzy

W meczu 15. kolejki IV ligi mazowieckiej KS CK Troszyn zremisował u siebie z Mazurem Karczew 1:1. Gospodarze stracili bramkę w drugiej minucie meczu, wyrównali... w dziewięćdziesiątej.

Zanim piłkarze obu drużyn zdążyli rozeznać się na murawie, goście cieszyli się już z pierwszej bramki. W jednej z pierwszych akcji Mateusz Kociszewski strzelił na 1:0 dla Mazura i przyjezdni byli w korzystnej sytuacji, prowadząc na terenie lidera. Troszyn próbował odrabiać straty przez cały mecz, ale z prób niewiele wychodziło. Mało tego, Mazur mógł prowadzić wyżej, ale Michał Subczyński doskonale obronił strzał z rzutu wolnego tuż przed końcem pierwszej połowy.

W drugiej części gry największe emocje były w końcówce. W 90. minucie meczu Troszyn wykonywał rzut karny, na bramkę zamienił go Edgardo Ruiz i Kolumbijczyk tym samym uratował punkt ekipie z powiatu ostrołęckiego.

KS CK Troszyn - Mazur Karczew 1:1 (0:1)

Troszyn - skł. wyjść: Subczyński - Sitek, Kotarba, Gąska, Bajor, Majkowski, Ruiz, Bałas, J. Tyska, Wierzbowski, Matusiak.