Jantarki nie sprostały KS Raszyn w sparingu

Piłka nożna 18 marca 2014 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z KS Raszyn 3:8 w sparingu, który odbył się na terenie rywalek. Podopieczne Rafała Koska ambitnie walczyły z drugoligowcem, lecz nie wystarczyło to do osiągnięcia dobrego wyniku.

Do przerwy kibice oglądali jednak bardzo wyrównane widowisko. Ekipa gospodyń była mocno zaskoczona postawą Jantaru - ostrołęckie piłkarki walczyły w każdej akcji. Piłkarki KS Raszyn prowadziły 3:2 i druga połowa zapowiadała wielkie emocje. Ostatecznie obnażyła jednak różnicę, jaka dzieli obecnie obie drużyny - Raszyn to drugoligowiec, Jantar aspiruje dopiero do gry w tej klasie rozgrywkowej.

Zawodniczki z Raszyna w drugiej części gry strzeliły aż pięć bramek, ostrołęczanki odpowiedziały tylko jednym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 8:3 na korzyść gospodyń. Sparing ten był jednak duży doświadczeniem, jakie mogły nabyć piłkarki znad Narwi. Na pewno zaprocentuje ono w meczach ligowych.

KS Raszyn - Jantar Ostrołęka 8:3 (3:2)
bramki dla Jantaru: Beata Majewska, Dominika Ostrowska, Klaudia Glinka.