Juniorzy Narwi w dobrej formie

Piłka nożna 16 lutego 2015 Komentarzy

Juniorzy MKS Narew Ostrołęka pokonali UKS Narew Ostrołęka 3:1 w meczu sparingowym, który odbył się w niedzielę 15 lutego. Podopieczni Tomasza Słowika zaprezentowali się z dobrej strony, prezentując kilka ciekawych akcji. Bohaterem meczu został Bartosz Pędzich, autor hat-tricka.

Trenerzy ustalili, że spotkanie odbędzie się na dystansie trzy razy po trzydzieści minut. Po pierwszej tercji lepsi byli gracze UKS Narew, którzy strzelili bramkę i dość niespodziewanie wyszli na prowadzenie. W drugiej tercji przeważali już gracze MKS Narew, do boju poprowadził ich będący w świetnej formie napastnik Bartosz Pędzich. Strzelił on dwa gole, dzięki czemu po godzinie gry tablica wyników wskazywała wynik 2:1 na korzyść MKS Narew. W trzecim rozdaniu podopieczni trenera Słowika podwyższyli prowadzenie po skompletowaniu hat-tricka przez Pędzicha. Mecz zakończył się wynikiem 3:1, a warto dodać, że Bartosz Pędzich dzień wcześniej strzelił dwie bramki dla seniorskiej drużyny Narwi w sparingu przeciwko Podlasiu Sokołów Podlaski.

Następny towarzyski mecz juniorów najstarszego klubu w mieście odbędzie się w najbliższą środę, przeciwnikiem będzie B-Klasowy Orz Goworowo.

MKS Narew Ostrołęka - UKS Narew Ostrołęka 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)