Kadetki Nike Ostrołęka awansowały do I ligi mazowieckiej!

Siatkówka 13 stycznia 2014 Komentarzy

W ubiegły weekend wielki sukces odniosły kadetki Nike Ostrołęka. Zawodniczki trenera Dariusza Werpachowskiego w rewanżowym meczu barażowym pokonały UKS 13 Radom i awansowały do I ligi mazowieckiej.

Pierwsze spotkanie ostrołęczanki wygrały 3:1. W niedzielnym meczu rewanżowym wystarczyło więc wygrać dwa sety by cieszyć się z awansu.

Kibice, zgromadzeni w sali ZSZ nr 1, emocje przeżywali jedynie w pierwszym secie, w którym to drużyna gości dotrzymywała kroku reprezentantkom Ostrołęki. Siatkarki Nike wygrały jednak seta do 23 i wyszły na prowadzenie. Kompletnie załamało to rywalki, które dwie kolejne partie oddały praktycznie bez walki, przegrywając do 14 i 13. Kadetki Nike wygrały 3:0 i zasłużenie awansowały do I ligi mazowieckiej.

Skład Nike: Paulina Niedźwiecka, Michalina Liszewska, Aleksandra Piersa, Klaudia Jadczak, Natalia Ossowska, Magdalena Wiszowata, Aleksandra Mierzejewska, Paulina Trzcińska, Kinga Radzka, Klaudia Chełstowska, Julia Serowiecka.

Nike Ostrołęka - UKS 13 Radom 3:0 (25:23, 25:14, 25:13)