Koncertowe pół godziny! Trójka z kompletem punktów (wideo)

Piłka ręczna 31 marca 2019 2 Komentarze

Trójka Ostrołęka pokonała Pabiks Pabianice 28:20 w wyjazdowym meczu fazy finałowej rozgrywek II ligi piłki ręcznej. To, jak ostrołęczanie zagrali w drugiej połowie, można określić tylko gromkimi brawami.

Początek meczu był wyrównany. Jeszcze w 20. minucie mieliśmy wynik remisowy 9:9. Końcówkę pierwszej połowy dużo lepiej rozegrali zawodnicy Pabiksu. Dlatego do przerwy wygrywali oni trzema bramkami - 14:11. Nikt nie spodziewał się jednak tego, co wydarzy się w drugiej połowie.

Wystarczyło pięć minut, by doprowadzić do wyrównania, a nawet wyjść na prowadzenie. Później było jeszcze lepiej - ostrołęczanie grali koncertowo i rzucali bramkę za bramką. Skończyło się ośmiobramkową wygraną. Wynik drugiej połowy to 17:6 dla Trójki, a całego meczu - 28:20.

Najskuteczniejszymi zawodnikami Trójki byli Michał Deptuła i Rafał Niećko - rzucili po 7 bramek.

Pabiks Pabianice - Trójka Ostrołęka 20:28 (14:11)

Trójka: Dworak, Deptuła 7, Obidziński 3, Lesiński, Kosiński 1, Kraszewski, Pachucki 1, Frąckiewicz, Niećko 7, Gąska, Dmowski 6, Wojdyna 3.