Korona Ostrołęka ograła imienniczkę z Szydłowa

Piłka nożna 03 czerwca 2017 0 Komentarzy

Korona Ostrołęka, mimo zapewnionego awansu do IV ligi, gra na sto procent i pokonuje kolejnego rywala. Dziś żółto-niebiescy wygrali w Szydłowie ze swoją imienniczką 4:2. Było to dwudzieste pierwsze zwycięstwo Korony w tym sezonie.

Obie połowy tego spotkania przebiegały podobnie. Korona z Ostrołęki była w każdych 45 minutach lepsza od rywala o jedną bramkę, nawet zgadzał się wynik: pierwsza połowa wygrana 2:1, druga również. Ostatecznie po bramkach Karola Górskiego, Macieja Staszczuka (z karnego), Michała Noska i Piotra Kubata ostrołęczanie wygrali z Koroną Szydłowo 4:2.

Przypomnijmy, że Korona już tydzień temu zapewniła sobie awans do IV ligi. Do końca sezonu pozostały jeszcze dwie kolejki, Korona zagra z GKS Strzegowo u siebie i z Orzycem Chorzele na wyjeździe.

Korona Szydłowo - Korona Ostrołęka 2:4 (1:2)
⚽ dla Korony O.: Górski, Staszczuk (k), Nosek, Kubat