Korona Ostrołęka rozgromiła Ożarowiankę! (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 23 marca 2019 11 Komentarzy

Efektowny początek rundy wiosennej zaliczyli dziś piłkarze ostrołęckiej Korony. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego rozbili na własnym stadionie Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 4:0. Wynik został ustalony już w pierwszej połowie.

W 18. minucie wynik meczu otworzył Karol Górski. Jak się okazało, to był dopiero początek strzelania. Cztery minuty później rzut rożny wykonywali goście, piłka została wybita z pola karnego Korony, poszła szybka kontra, a Dominik Dzwonkowski kapitalnie wykończył tę akcję i podwyższył na 2:0.

W 37. minucie mecz mieliśmy praktycznie rozstrzygnięty. Z rzutu wolnego w lewym sektorze boiska doskonale dośrodkował Wojciech Skorupka, błąd popełnił bramkarz Ożarowianki źle obliczając tor lotu piłki, futbolówkę świetnie zgrał Karol Górski, a piłkę do siatki wpakował debiutujący w barwach Korony Mateusz Drozdowski.

To koniec? Ależ skąd. Nadeszła 40. minuta, a tym razem Wojciech Skorupka uderzał z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę. Bramkarz gości mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem.

W drugiej połowie bramki już nie padły. Korona zwyciężyła 4:0 i sprawiła sporą niespodziankę, bowiem tak efektowna wygrana z trzecim zespołem rundy jesiennej musi budzić respekt u kolejnych rywali.

Korona Ostrołęka - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4:0 (4:0)
Bramki: 18. Górski, 22. Dzwonkowski, 37. Drozdowski, 40. Skorupka