IV liga. Grad goli w meczu Troszyna, komplet punktów dla Hutnika

Piłka nożna 09 marca 2024 1 Komentarz

KS CK Troszyn przegrał z Hutnikiem Warszawa w meczu IV ligi mazowieckiej. Troszynianie jako gospodarz grali w Przasnyszu. Punkty pojechały jednak na Bielany.

Wynik meczu otworzył Hutnik Warszawa - w 12. minucie na listę strzelców wpisał się Maks Vogtman i to zawodnicy z Bielan prowadzili 1:0. Po kolejnych 12 minutach było 1:1 - tym razem faul w polu karnym, sędzia wskazuje na "wapno", a Edgardo Ruiz wykorzystuje karnego. W 35. minucie Troszyn mógł prowadzić 2:1, lecz kolejną "jedenastkę" obronił Jan Balawajder. Dalej był remis.

Trzeci rzut karny w pierwszej połowie sędzia podyktował jeszcze przed przerwą. Erwin Nowik wyprowdził Hutnika na prowadzenie i to goście mieli przewagę jednej bramki po 45 minutach.

W 50. minucie Nowik podwyższył na 3:1, w 56. minucie czwarty gol dla Hutnika - a jego autorem był Patryk Koziara. Na 5:1 dla gości w 69. minucie trafił Paweł Giel. Troszyn zdobył jeszcze dwa gole - trafili Konrad Drężek i Kacper Matusiak, ale ostatecznie to goście ze stolicy wyjechali z Przasnysza z punktami.

KS CK Troszyn - Hutnik Warszawa 3:5 (1:2)

⚽ dla Troszyna: Ruiz, Drężek, Matusiak