KS CK Troszyn pewnie pokonał Marcovię

Piłka nożna 21 października 2023 0 Komentarzy

KS CK Troszyn nie zawiódł kibiców i pokonał Marcovię Marki 3:1 w meczu 12. kolejki IV ligi mazowieckiej. Było to dziewiąte zwycięstwo Troszyna w tym sezonie.

Mecz rozpoczął się doskonale dla KS CK Troszyn. Już w trzeciej minucie miejscowi kibice cieszyli się z gola, którego strzelił Jakub Tyska. Po kwadransie gry było już 2:0 dla gospodarzy, tym razem nowy nabytek z tego sezonu - Kaper Poreda - zapisał się na liście strzelców.

Do przerwy było 2:0, a w drugiej połowie obie ekipy strzeliły po razie. W 58. minucie Mateusz Argasiński strzelił gola kontaktowego i taki wynik utrzymał się niemal do końca. Niemal, bo w samej końcówce po rzucie rożnym piłkę do bramki wpakował Jakub Szyszkowski dając gospodarzom gola na 3:1.