Koncertowa druga połowa! Troszyn rozbił Sokoła

Piłka nożna 12 sierpnia 2023 1 Komentarz

W drugiej kolejce IV ligi mazowieckiej przekonujące zwycięstwo odniosła ekipa KS CK Troszyn. Fenomenalna druga połowa i wygrana z zespołem z Serocka różnicą... sześciu goli. To była efektowna sobota!

Subczyński - Dmitruk, Szyszkowski, Gąska, Poreda, Ruiz, Sitek, Luchyk, Charkiewicz, Wierzbowski, J. Tyska - ten skład na murawę oddelegował trener Troszyna Michał Złotkowski. Kibice liczyli na punkty i po końcowym gwizdku mogli cieszyć się ze zdobyczy swoich ulubieńców.

W 10. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Tyska, otwierając tym samym wynik meczu, ale już minutę później... było 1:1. Goście nie dali nacieszyć się miejscowym kibicom zbyt długo z prowadzenia. Ale niedługo później KS CK miał rzut karny, który wykorzystał Ruiz. Do przerwy 2:1.

W drugiej połowie Troszyn nie zakończył strzelania: najpierw gol z rzutu karnego Bartosza Gąski, później drugie w tym meczu trafienie Jakuba Tyski. Na 5:1 strzelił Daniel Charkiewicz, szóstego gola dołożył rezerwowy Faracov, a kolejny z wchodzących - Maciej Tyska - ustalił wynik meczu na 7:1. Takie otwarcie sezonu w Troszynie, to się rozumie! Zasłużona radość...

KS CK Troszyn - Sokół Serock 7:1 (2:1)

• 1:0 - J. Tyska
  • 1:1 - (Sokół)
  • 2:1 - Ruiz
  • 3:1 - Gąska
  • 4:1 - J. Tyska
  • 5:1 - Charkiewicz
  • 6:1 - Faracov