Niepokonani! KS CK Troszyn liderem IV ligi - ten mecz przejdzie do historii

Piłka nożna 17 września 2023 1 Komentarz

KS CK Troszyn pokonał Wilgę Garwolin 1:0, choć łatwo nie było - takiego scenariusza meczu ciężko było się spodziewać. Kibice przecierali oczy ze zdumienia już na samym początku.

Już na samym początku meczu KS CK Troszyn wpędził się w spore kłopoty. Bramkarz Michał Subczyński próbował powstrzymać Emmanuela Obiego przed polem karnym, ale sfaulował go - sędzia musiał wyjąć czerwoną kartkę. Była... druga minuta meczu.

Po chwili Grzegorz Piesio strzelił w słupek z rzutu wolnego - w bramce Troszyna stał już Michał Subczyński.

W 27. minucie Troszyn, grając w "10", objął jednak prowadzenie. Daniel Charkiewicz wykorzystał zamieszanie w polu karnym i było 1:0 dla KS CK. Taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka, co jest sporym osiągnięciem Troszyna. Grać w "10" przez prawie cały mecz i wygrać? Trzeba mieć charakter i pewną część ciała ze stali.

Efekt tego meczu: Troszyn na szczycie ligowej tabeli w IV lidze.

Wilga Garwolin - KS CK Troszyn 0:1 (0:0)

• 0:1 Charkiewicz

Troszyn: Subczyński - Dmitruk, Gąska, Szyszkowski, Poreda, Ruiz, Sitek, Wierzbowski [Drężek (Costa)], Charkiewicz (Caceres), J. Tyska, Faracov (Sobieski).