KS CK Troszyn znów na "piątkę"!

Piłka nożna 19 sierpnia 2017 11 Komentarzy

KS CK Troszyn imponuje formą na początku sezonu 2017/18 w lidze okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Gracze z Troszyna "przejechali się" właśnie po kolejnym rywalu. W pierwszej kolejce zaaplikowali pięć bramek Ostrovii, w drugiej - "piątkę" przyjęła Wkra Bieżuń.

Prowadzenie gospodarzom już w 17. minucie dał Daniel Wargulewski. Niespełna 20 minut później troszynianie otrzymali rzut karny, który na gola zamienił inny z doświadczonych zawodników - Piotr Bałas. Ten sam zawodnik w 42. minucie podwyższył na 3:0, a na minutę przed przerwą bramkę strzeliła Wkra, z tym że Dariusz Borzym trafił do własnej bramki i było 4:0. Wynik do przerwy praktycznie kończył emocje, jeżeli chodzi o rozstrzygnięcie meczu. Pozostawało tylko zadać pytanie: "iloma bramkami wygra Troszyn?".

Okazało się, że trzema, bo w drugiej połowie goście zmniejszyli rozmiary porażki po samobójczym golu Piotra Kamionowskiego oraz trafieniu Pawła Bacy z 71. minuty. Wynik meczu na 5:2 ustalił w doliczonym czasie gry Piotr Dąbrowski. Było to drugie efektowne zwycięstwo KS CK w lidze okręgowej. W pierwszej kolejce piłkarze prowadzeni przez Łukasza Bałazego rozbili Ostrovię Ostrów Mazowiecka 5:0.

2 mecze, 10 bramek strzelonych i pozycja lidera - wygląda to obiecująco!

KS CK Troszyn - Wkra Bieżuń 5:2 (4:0)

⚽ 1:0 Wargulewski '17
⚽ 2:0 Bałas (k) '36
⚽ 3:0 Bałas '42
⚽ 4:0 Borzym (sam.) '44
⚽ 4:1 P. Kamionowski (sam.) '67
⚽ 4:2 Baca '71
⚽ 5:2 Dąbrowski '90+1

KS CK Troszyn: Drężek - K.Dzwonkowski (75' Kuliś), Sakowski, Abramczyk, K.Kamionowski, Bałas, Gutowski, Śnietka (85' Dąbrowski), P.Kamionowski, Wargulewski, Kubat (90' Jankowski).