Hit IV ligi dla KTS Weszło. Pierwsza porażka Troszyna [WIDEO]

Piłka nożna 30 września 2023 0 Komentarzy

Pierwszej porażki w tym sezonie doznał zespół KS CK Troszyn. Ekipa z powiatu ostrołęckiego stoczyła ciężki bój w Warszawie z KTS Weszło: wygrali gospodarze 2:0, a Troszyn kończył mecz 10. kolejki "w dziewiątkę".

Zespół KTS Weszło już w 11. minucie wyszedł na prowadzenie w tym meczu. Weszło rozpoczęło akcję od tyłu, a po kilku podaniach akcja przeniosła się pod bramkę Troszyna. Mocna wrzutka z lewej strony po ziemi, z prawej strony akcję zamykał Zieliński i na wślizgu dał prowadzenie ekipie Weszło.

Drugi gol dla Weszło padł w 51. minucie i był konsekwencją nieudanego rozpoczęcia akcji przez ekipę z powiatu ostrołęckiego. Strata piłki w newralgicznym punkcie boiska, podanie do dobrze ustawionego Machalskiego i 2:0 dla gospodarzy.

W 71. minucie rezerwowy Orcan Faracov wyleciał z boiska po drugiej żółtej kartce. I to nie była ostatnia czerwona kartka, bo w 86. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Kacper Dmitruk i także wyleciał z boiska. Wynik się nie zmienił i Troszyn pierwszy raz w tym sezonie punktów nie zdobył.

KTS Weszło Warszawa - KS CK Troszyn 2:0 (1:0)

• 11' - 1:0 Zieliński
  • 51' - 2:0 Machalski

Troszyn: Subczyński - Dmitruk, Szyszkowski, Gąska, Poreda, Sitek, Ruiz, Wierzbowski, Charkiewicz, J. Tyska, Matusiak.