Kurpik jeszcze poczeka na wygraną w tym sezonie

Piłka nożna 20 sierpnia 2023 3 Komentarze

To nie jest udany początek sezonu okręgówki w wykonaniu Kurpika Kadzidło. Drużyna z powiatu ostrołęckiego zanotowała drugą porażkę w sezonie, tym razem - po słabej drugiej części gry z GKS Strzegowo.

W 10. minucie meczu GKS objął prowadzenie. Mateusz Tatkowski najlepiej zachował się pod bramką Kurpika i pokonał golkipera z Kadzidła. Do przerwy było jednak 1:1, bowiem Kurpik odpowiedział golem Łukasza Sakowskiego. Groźny stały fragment gry i Sakowski wpisał się na listę strzelców.

W drugiej połowie strzelali już jednak tylko goście: najpierw Pocieżnicki podwyższył na 2:1, po czym strzelił też gola numer trzy dla ekipy GKS. Sytuacja Kurpika w tym momencie mocno się skomplikowała, a w dodatku padły kolejne gole dla Strzegowa - ich autorem byli Pacuszka i Gatyński. Skończyło się czterobramkowym zwycięstwem przyjezdnych.

Kurpik notuje kiepski początek sezonu. Zero punktów po dwóch meczach i bilans bramek 4:9. Okazja do przebudzenia za tydzień w meczu z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

Kurpik Kadzidło - GKS Strzegowo 1:5 (1:1)

• 0:1 Tatkowski
  • 1:1 Sakowski
  • 1:2 Pocieżnicki
  • 1:3 Pocieżnicki
  • 1:4 Pacuszka
  • 1:5 Gatyński