Kurpik Kadzidło w końcu zwycięski! Wymakracz pokonany [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 02 września 2023 1 Komentarz

Kurpik Kadzidło w czwartej kolejce ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej pokonał Wymakracza Długosiodło 3:2. Na stadionie w Kadzidle było wiele emocji, a spotkanie rozstrzygnęło się w samej końcówce.

Wynik meczu w 27. minucie otworzył Paweł Kuzia. Radość nie trwała jednak długo, bo już cztery minuty później Patryk Bączek wyrównał. Piłkarze zeszli na przerwę z wynikiem 1:1, ale w drugiej połowie też było sporo emocji.

W 66. minucie na prowadzenie wyszli goście za sprawą Marka Rytelewskiego. Kilka minut później było już jednak 2:2 - na listę strzelców wpisał się Paweł Magdaleński.

Decydujący cios wyprowadził Kurpik, w 84. minucie. Świetna akcja prawą stroną boiska, piłka trafiła do środka i Magdaleński strzelił swoją drugą bramkę, dając zwycięstwo Kurpikowi. Bohaterem meczu był też Bartosz Łaszczych: bramkarz Kurpika obronił rzut karny.

Kurpik Kadzidło - Wymakracz Długosiodło 3:2 (1:1)

• 1:0 Kuzia
  • 1:1 Bączek
  • 1:2 Rytelewski
  • 2:2 Magdaleński
  • 3:2 Magdaleński

Kurpik Kadzidło: Łaszczych - Trzciński, Pabich, Nicewicz, Koczkodan, Antoszewski, Mamiński, Magdaleński, Kuzia, Sakowski, Śnietka. Zagrali również: Dąbkowski, Grabowski, Samsel, Zawojek.