Lider nie dał szans Trójce Ostrołęka

Piłka ręczna 18 listopada 2023 2 Komentarze

Niespodzianki nie było. W meczu I ligi piłkarzy ręcznych Trójka Ostrołęka przegrała z Enea Orlętami Zwoleń. Goście  w ósmym meczu odnieśli ósme zwycięstwo, zapisali na swoim koncie kolejne trzy punkty i pokazali, że nieprzypadkowo są liderem.

Drużyna gości, będąca zdecydowanym faworytem tego spotkania, już w 8. minucie meczu prowadziła 7:3, pokazując, że ostrołęczanom nie będzie łatwo w tym starciu. Mimo ambitnej gry, do przerwy to przyjezdni prowadzili 19:11.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił - stroną przeważającą nadal byli goście ze Zwolenia. Ostatecznie w 60. minucie na 25:37 swoją jedyną bramkę w tym meczu rzucił Piotr Szurnicki, a wynik na 38:25 dla ekipy Enei Orląt ustalił Kacper Tuszyński.

Trójka Ostrołęka - Enea Orlęta Zwoleń 25:38 (11:19)

Trójka: Obidziński 7, Kraszewski 1, Świerżewski, Ludwiczak 1, Głażewski, Malkhasyan, Marszałek 1, Kaczyński 2, Sypiański 3, Rybicki, Szurnicki 1, Brzozowski 5, Strzemieczny 1, Wysocki, Celiński 1, Tobolski 2.

Enea Orlęta: Konewka, Kamiński 4, Schabowski 3, Jeżyna 3, Pyzara 5, Czopek 3, Stępień 4, Seroka 1, Fugura 4, Wiejak, Sałuda 3, Tuszyński 3, Gruszczyński 5, Lubawy.