Liga "7": eOstroleka.pl zwycięża na inaugurację! [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 13 kwietnia 2013 Komentarzy

Dziś rozpoczęła się VI edycja Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „7”, organizowana przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej . W zawodach bierze udział również ekipa naszego portalu. Przedstawiciele eOstrołęki nie zawiedli i odnieśli pierwsze zwycięstwo. Zobacz zdjęcia!

Rywalem naszej ekipy była drużyna Ismeny. Grający w znacznikach piłkarze portalu eOstroleka.pl już od początku meczu zaatakowali rywali i stwarzali sobie więcej sytuacji podbramkowych. Ismena nastawiła się na kontrataki, które jednak były szybko kasowane przez dobrze dysponowaną defensywę.

Do przerwy naszym piłkarzom udało się strzelić dwie bramki. Taka przewaga optymistycznie nastrajała przed drugimi dwudziestoma minutami. Druga połowa była dużo ciekawsza od pierwszej, gdyż Ismena rzuciła się do ataku, chcąc odrobić straty z pierwszej części gry.

Zawodnicy Ismeny strzelili bramkę kontaktową po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym. Bramkarz portalu eOstroleka nie miał żadnych szans przy precyzyjnym strzale w górny lewy róg bramki. Rywale poczuli, że można jeszcze osiągnąć korzystny wynik i przeszli do ataku. Wtedy jednak zostali skarceni po kuriozalnym golu - jeden z obrońców Ismeny próbował wybić piłkę z własnego pola karnego, lecz ta w zamieszaniu podbramkowym trafiła w piłkarza eOstrołęki i wpadła do siatki ku kompletnemu zaskoczeniu bramkarza. Wynik 3:1 dał oddech naszym zawodnikom, lecz to nie był ostatni gol w tym spotkaniu.

Wynik meczu ustaliła Ismena, trafiając na 3:2. Rywale próbowali jeszcze doprowadzić do remisu, lecz na to nie starczyło już czasu. Portal eOstrołęka odniósł pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają 19 kwietnia (piątek) o godzinie 19.00 z LKS Olszewo-Borki.

Ismena - eOstroleka.pl 2:3 (0:2)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu. Relacja i fotogaleria z całej kolejki już wkrótce na łamach naszego portalu.