Liga okręgowa: Korona lepsza od Iskry Krasne [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 11 października 2014 Komentarzy

Korona Ostrołęka pokonała Iskrę Krasne 3:0 w sobotnim meczu 11. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Niebiesko-żółci nadal utrzymują się w czołówce rozgrywek.

W pierwszej połowie meczu Korona strzeliła rywalom dwie bramki. Ich autorami byli Piotr i Karol Kamionowski. Po przerwie przewaga zespołu gospodarzy została udokumentowana trzecią bramką, której autorem był Maciej Staszczuk. Korona wygrała 3:0 w meczu, który miał dodatkowy smaczek - grającym dyrektorem sportowym drużyny przyjezdnej jest bowiem Tomasz Słowik, były szkoleniowiec Korony.

Było to czwarte z rzędu zwycięstwo Korony w "okręgówce". Podopieczni Andrzeja Łyzińskiego i Michała Robaszkiewicza są na trzecim miejscu w tabeli. Do lidera - KS CK Troszyn - Korona traci dwa punkty.

Korona Ostrołęka - Iskra Krasne 3:0 [2:0]