Mecz Narwi II Ostrołęka przerwany! Ulewa powstrzymała piłkarzy

Piłka nożna 22 października 2023 0 Komentarzy

W 53. minucie sędzia przerwał mecz A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej pomiędzy Narwią II Ostrołęka a GUKS Krasnosielc. Powodem było nienadające się do gry boisko - ulewa zaskoczyła piłkarzy.

Mecz Narew II - GUKS od początku miał pod górkę. Najpierw ze stadionu przy Partyzantów przeniesiono go na Witosa, bo murawa na stadionie na os. Wojciechowice nie nadawała się do gry. Przy Witosa także okazało się, że łatwo nie będzie, bo ciągle lał deszcz.

W 53. minucie przy stanie 0:0 sędzia przerwał mecz i zdecydował, że gra w takich warunkach jest zbyt niebezpieczna. Najprawdopodobniej brakujące 37 minut zawodnicy dograją w najbliższym tygodniu.