Mecz niewykorzystanych sytuacji Narwi

Piłka nożna 06 maja 2023 14 Komentarzy

Piłkarze Narwi Ostrołęka przegrali 0:1 z Mszczonowianką Mszczonów w meczu ForBET IV ligi Mazowieckiej rozegranym w sobotę Był to debiut trenera Damiana Milewskiego przed własną publicznością.

Od samego początku wysoki pressing Narwi przyniósł szansę na otworzenie wyniku już w 2. minucie spotkania, lecz niecelnie uderzył Budniak. Ten sam zawodnik potem trafił do siatki rywali, ale z pozycji spalonej. Minęło pół godziny gry, kiedy goście przeprowadzili najlepszą dotąd sytuację. Zakończyła się ona strzałem w poprzeczkę.

7 minut po rozpoczęciu drugiej połowy po rzucie rożnym bramkę strzelił Patryk Obiała. Narew atakowała i miała swoje sytuacje, których nie wykończała jednak tak, jak powinna. W końcówce spotkania Narew miała jeszcze jedną dogodną sytuację, żeby wywalczyć jeden punkt, jednak Iżowskiemu przy uderzeniu głową zabrakło centymetrów do bramki.