Młodzi zawodnicy w akcji. "Siatkarskie Trójki" w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

Siatkówka 28 października 2023 0 Komentarzy

W Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce odbył się turniej minisiatkówki dla chłopców z klas 5 i 6. Zagrali siatkarze z Białej Podlaskiej, Olsztyna, Warszawy, Lukowa, Tłuszcza, Wołomina i oczywiście z Ostrołęki.

W klasyfikacji szóstoklasistów zwyciężyła ekipa MOS Wola Warszawa I, wyprzedzając dwie ekipy z Ostrołęki. Za podium znalazły się trzy drużyny z Wołomina, a także Ostrołęka III i MOS II.

Zdecydowanie więcej drużyn wystartowało w młodszej kategorii - piątoklasistów. Zwyciężyła ekipa MOS Wola Warszawa I, przed pierwszym zespołem z Wołomina i ekipą z Białej Podlaskiej.

Pierwszy zespół z Ostrołęki zajął 8. miejsce, a kolejne ekipy ostrołęckie były 14. i 16. Zagrało szesnaście drużyn.

Turniej "Siatkarskie Trójki" zorganizował klub UKS Olimp Ostrołęka i był to projekt realizowany w ramach ministerialnego programu Mikro Granty.