Młodziczki Nike zagrają w 1/4 finału Mistrzostw Polski!

Siatkówka 04 marca 2015 Komentarzy

W dniach 27 lutego-1 marca w Legionowie odbył się siatkarski turniej Mistrzostw Mazowsza młodziczek. Trzecią drużyną w województwie mazowieckim została ekipa Nike Ostrołęka pod wodzą trenerów Dariusza Piersy i Tomasza Pakieły. Tym samym ostrołęczanki zagrają w 1/4 finału Mistrzostw Polski!

W turnieju wystartowały dwie ekipy Legionovii Legionowo, MOS Wola Warszawa, Atena Warszawa i Nike Ostrołęka. Pierwsze miejsce z kompletem zwycięstw zajęły zawodniczki MOS Wola, srebrny medal zdobyły siatkarki Legionovii, na miejscu trzecim uplasowały się zawodniczki Nike Ostrołęka. To właśnie te trzy ekipy przeszły do turniejów ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski!

Turniej 1/4 Mistrzostw Polski z udziałem Nike Ostrołęka odbędzie się w dniach 20-22 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim. Brąz mistrzostw województwa mazowieckiego wywalczył zespół w składzie Julia Serowiecka, Katarzyna Krawaczek, Klaudia Waśkiewicz, Wiktoria Szczepanek, Natalia Mierzejewska, Kamila Kolanowska, Klaudia Lendzioszek, Gabriela Lendzioszek, Maria Sobczak, Zofia Dudziec.