MZKS Narew 1962 na remis z GUKS Krasnosielc

Piłka nożna 28 marca 2017 9 Komentarzy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka wiosną rozgrywać będą sparingi z drużynami ostrołęckiej B Klasy. Podopieczni Rafała Koska pierwszy sprawdzian mają za sobą - to wyjazdowy remis z GUKS Krasnosielc.

Narew wypełnia drużynom B Klasy lukę po wycofanych ekipach, dzięki czemu zyskują obie drużyny: Narew, bo może dobrze przygotować się do przyszłego sezonu i zgrywać zespół oraz przeciwnik pozostający w rytmie meczowym.

W pierwszym tego typu meczu Narew zmierzyła się na wyjeździe z GUKS Krasnosielc. Już w 2. minucie niebiesko-czerwoni wyszli na prowadzenie po golu Kamila Jastrzębskiego. Kilkanaście minut później to gospodarze prowadzili 2:1. Najpierw w 12. minucie gola strzelił Lipka, a dwie minuty później "poprawił" Milewski. To jednak nie koniec emocji - w 23. minucie rzut karny dla Narwi na gola zamienił bramkarz Konrad Kotowski. Było 2:2 i na tym zakończono strzelanie bramek w tym meczu. Do końca obserwować można było już tylko zaciętą walkę, jednak bez zdobyczy bramkowych.

Kolejny sparing Narwi już w najbliższą niedzielę, rywalem będzie GLKS Lelis.

GUKS Krasnosielc – Narew Ostrołęka 2:2 (2:2)
⚽ Lipka 12, P. Milewski 14 – Jastrzębski 2, Kotowski 23 (k)

Skład Narwi (za narew.ostroleka.pl): Kotowski – G. Choroszewski, Dziczek, P. Dąbrowski, Matłach (20. Bolc), M. Choroszewski, Chaberek, Jóźwiak, Chilicki, Jastrzębski, Piersa. Po przerwie zagrali także: Wesołowski – Zając, Kamrat, Popieniek, Gołąb.