"Najciekawszy mecz majówki zaliczony". W Goworowie!

Piłka nożna 02 maja 2024 0 Komentarzy

Orz Goworowo pokonał Mazowsze Jednorożec 2:1 w meczu B Klasy ostrołęckiej. Mecz został okrzyknięty najciekawszym meczem majówki. I to nie przez byle kogo, ale prawdziwego znawcę folkloru niższych lig.

Orz wygrał rzutem na taśmę

Wynik meczu otworzył w 23. minucie Przemysław Kruk, dając gospodarzom prowadzenie 1:0. Kolejne emocje mieliśmy już w drugiej połowie. W 63. minucie meczu Jakub Wilga doprowadził do wyrównania. Kiedy wydawało się, że mecz skończy się remisem, w doliczonym czasie gry Jakub Grabowski precyzyjnie uderzył nad murem z rzutu wolnego, a piłka wpadła do siatki. Końcowy wynik - 2:1. I wielka radość w Goworowie!

Gość specjalny na meczu w Goworowie

"Resztę meczów można odwołać" - skomentował starcie w Goworowie Radosław Rzeźnikiewicz z kartofliska.pl, który po raz kolejny wybrał się w nasz region i wydaje się, że się nie zawiódł. No, bo jak można się zawieść po takim meczu, okrzykniętym już najciekawszym meczem majówki.